Архітектура, будівництво

Агенція будівництва та дизайну "ДПС Захід" виготовить на Ваше замовлення архітектурні проекти житлових для громадських споруд. Фахівці нашої компанії дотримуються індивідуального підходу у співпраці з кожним клієнтом. Результатом творчого пошуку є проектні пропозиції, які після узгодження із замовником стають базою пакету робочих креслень. За бажанням партнера агенція забезпечує об'єкт ремонтною чи будівельною бригадою.

Проектування і зведення індивідуального будинку – процес складний і трудомісткий. Тому значно дешевше буде передбачити і спроектувати деталі конструкції спершу на папері, ніж експериментувати в процесі будівництва.

Саме з архітектурного проекту має починатись будь-яке будівництво. В ньому враховуються всі побажання стосовно кількості приміщень, їх розміщення та площі, а також об'ємно-просторового вирішення Вашого будинку.​ Архітектурний проект включає документи, що ілюструють архітектурно-містобудівні рішення для нової будівлі, в яких враховані всі норми законодавства та технічні вимоги. На етапі проектування необхідно усвідомити, розрахувати і візуалізувати, яким буде зовнішній вигляд споруди, яка буде його функція, як в ній будуть розташовані комунікації, потрібно продумати протипожежну безпека та інші особливості. Таким чином, необхідно спланувати не тільки зовнішню і внутрішню обробку будинку, але і технічні та інженерні нюанси його експлуатації. Вимоги до сучасних проектів також потребують економічно вигідних рішень щодо використання будівельних матеріалів і праці. В запропонованому проекті Ви отримаєте докладну таблицю робіт і матеріалів і будете застраховані від непотрібних витрат. Коли архітектурний проект розписаний до найдрібніших деталей, Ваш дім стане не лише красивим, а й надійним. 

Для створення архітектурного проекту будівельного об'єкта необхідно спиратися на офіційний документ: завдання на проектування, складене відповідно до вимог початково-дозвільної документації. Також проект необхідно затвердити в державних інстанціях, уповноважених погоджувати питання архітектури і містобудування. Наша агенція будівництва та дизайну допоможе Вам у вирішенні питань, пов'язаних з архітектурою та будівництвом.

 

Переглянути