Чим відрізняються стелі різних виробників

Питання яке найбільш часто зустрічається – у чому відмінність ціни та якості у різних виробників, адже основною складовою натяжної стелі є  ПВХ-плівка. Пояснення полягає в тому, що ця плівка є продуктом високотехнологічного виробництва, «сумішшю» різноманітних елементів, поєднаних таким чином, щоб забезпечити як відмінні декоративні, так і суто практичні якості. Порівняти цей процес можна із виготовленням смачної та вишуканої їжі – від якості продуктів, вміння кухаря та обладнання на кухні можна отримати як кулінарний шедевр, так і просто їстивний виріб. Про отруйні та неякісні підробки ми не будемо говорити взагалі, оскільки завдання нашої компанії - тільки якісна продукція.

Різниця у складниках, їх якості та кількості значним чином впливає на декоративні характеристики стелі. Також слід порівняти насиченість кольору та дзеркальність плівки у різних виробників. Якщо, приміром, ваше завдання – візуальний ефект збільшення приміщення, створення ефекту неосяжного простору чи бажання милуватись глибиною світла у дзеркальних відображеннях, тоді краще вибрати стелю DPS або Newmat. 

ТзОВ "ДПС Захід" на ринку натяжних стель працює більше 10 років.  Ми - єдиний офіційний представник в Україні від компанії DPS-груп, яка є всесвітньовідомим виробником натяжних стель вже протягом 20 років. Також, з європейських виробників, ТзОВ "ДПС Захід" постачає стелі Newmat виробництва Франції. Натяжні стелі цих брендів доставляються замовнику в фірмових упаковках та захищені голографічними логотипами, вони абсолютно нетоксичні і піддаються 100% переробці. Вітчизняні постачальники представлені лінійкою Mirror, Labell, Dream.

Продукція всіх виробників, яку ми пропонуємо, пройшла необхідні перевірки на відповідність санітарним, екологічним та пожежним нормам країни, що видала відповідний сертифікат. Єдина різниця – в Європі стандарти тестувань  значно суворіші, тому це питання вирішувати вам – якому сертифікату та якому виробнику ви довірятимете більше.