У чому різниця між вітчизняним та європейськими стелями

ТзОВ "ДПС-Захід" на ринку натяжних стель працює  більше 10 років.  Ми - єдиний офіційний представник в Україні від компанії DPS-груп, яка є всесвітньовідомим виробником натяжних стель вже протягом 20 років. Також, з європейських виробників, ТзОВ ДПС-Захід постачає стелі Newmat виробництва Франції. Натяжні стелі цих брендів доставляються замовнику в фірмових упаковках та захищені голографічними логотипами, вони абсолютно нетоксичні і піддаються 100% переробці. Вітчизняні постачальники представлені лінійкою Mirror, Labell, Dream.

Як ми уже говорили раніше, продукція всіх виробників, яку ми пропонуємо, пройшла необхідні перевірки на відповідність санітарним, екологічним та пожежним нормам країни, що видала відповідний сертифікат. Єдина різниця – в Європі стандарти тестувань  значно суворіші, тому це питання вирішувати вам – якому сертифікату та якому виробнику ви довірятимете більше.

Різниця у складниках, їх якості та кількості також значним чином впливає на декоративні характеристики стелі. Слід порівняти насиченість кольору та дзеркальність плівки у різних виробників. Якщо, приміром, ваше завдання – візуальний ефект збільшення приміщення, створення ефекту неосяжного простору чи бажання милуватись глибиною світла у дзеркальних відображеннях, тоді краще вибрати стелю DPS або Newmat.