Характеристика світлодіодних систем

Світлодіодні системи – популярний нині вид джерела освітлення. Світлодіоди – твердотілі джерела світла (solid state light sources), які не містять в собі газ, не мають нитки розжарювання і скляної колби. Цим забезпечується їх більша міцність, надійність і безпечність. По довговічності вони в декілька разів перевищує довговічність будь-яких інших ламп. Світлодіодні стрічки на сьогоднішній день є найбільш перспективними компонентами при вирішення будь-яких дизайнерських проблем у вирішення освітлення як житлових приміщень, так і торгових чи розважальних комплексів.

Світлодіодні стрічки дуже легкі та міцні, їх зручно настроювати, наприклад, можна максимально точно підігнати довжину. Якісні світлодіоди від надійних виробників при традиційному використанні по 6-8 год. в добу можуть служити до 10 років. Для використання у воді більш підходять оптоволоконні системи. Але вони бояться ультрафіолету, тому є серії вологозахисних світлодіодних стрічок для використання на фасадах. Ми пропонуємо гнучкі світлодіодні стрічки, які виготовляються на основі високоякісних світлодіодів тайванської фірми «HUGA». Вони відрізняються оптимальним поєднанням ціна-якість, а головне – значно кращі за надійністю та довше служать ніж аналогічні світлодіоди китайських виробників.

Перш чим приймати рішення, подумайте, що саме ви б хотіли від джерела світла. Наприклад серія світло діодів SMD 3528 застосовуються для більш приглушеного та ніжнішого освітлення, а SMD 5050 популярні для створення розкішних і яскравих інсталяцій. Крім того в функції SMD 5050 входить гнучкий багатоколірний режим і управління з допомогою дистанційного пульта, яким можна створювати кольорові комбінації. Обидві наведені стрічки широко використовуються для освітлення на кухні, веранді, для ілюмінації саду чи як святкова прикраса фасаду, а також з комерційною метою - для освітлення вітрин магазинів, в готелях, ресторанах, клубах тощо.

При популярному закарнізному освітленні рекомендується стрічку «втопити» на 2 см, при цьому промінчики від сусідніх світло діодів пересікаються. Щоб світлодіоди не відображались на блискучих поверхнях натяжних стель, а підсвічували стіну розсіяним світлом, рекомендуємо робити короб, наприклад, із матового акрилу.

Світлодіодну стрічку не рекомендується використовувати в приміщеннях, де температура вище +40 *С. Відповідно в сауні можливе використання тільки під лавкою подалі від кам’янки, оскільки зазвичай температура на висоті до 50 см від підлоги не перевищує +40*С. В хамамі температура +40 *С досягається під куполом. Але ми рекомендуємо проводити індивідуальні заміри температури в конкретному приміщенні. Відповідно використовуються вологозахищені серії стрічок FLT5, FLT7, FLT8, FLT82.