Особлива стеля

Натяжні стелі від Агенції дизайнерських рішень DPS - це особливі рішення, підкріплені широким спектром фактур і кольорів, що дає можливість отримання фантастичних ефектів.

Технологія натяжної стелі не тільки виконує свою пряму практичну функцію, а надає значно більше – можливість дивовижного досвіду творення нових просторів. Використання натяжної стелі може миттєво змінити інтер’єр за рахунок передачі будь-якої форми, практично безкінечного переліку: сферичні, овальні, вигнуті, ламані, багаторівневі, різнокольорові, з фантастичною грою світла.

Невелике приміщення можна візуально збільшити, і з допомогою дзеркальних поверхонь створити неймовірну ілюзію неосяжного простору.

Створюючи «мозаїку» чи використовуючи контрастні кольори можна досягти унікального ефекту. А також можна надрукувати особисто вибране чи створене зображення та милуватись індивідуальним, ні на кого не схожим, інтер’єром.

 

Практичні характеристики натяжних стель дозволяють використовувати їх практично усюди: в кухні, дитячій, офісі, басейні, ресторані, торговому центрі та інших приміщеннях. Стеля легка, швидко монтується, міцна, ідеально рівна, не змінює свою форму, не електризується і не осипається, стійка до парів води та може захистити квартиру від затоплення сусідів.

Натяжні стелі є прекрасним матеріалом для оновлення та прикраси інтер’єру у будь-яких приміщеннях: офіси, конференц-зали, стадіони та спортивні зали, школи, музеї, кіно та театри, церкви, готелі, магазини, автосалони, лікарні та медичні кабінети, банки, виставкові стенди. А для басейнів, саун, аквапарків та спа-салонів така стеля взагалі незамінна – матеріал стійкий до дії вологи та хлору, а в парних - до гарячої пари.