У чому різниця між вітчизняними та європейськими стелями

ТОВ «ДПС Захід« на ринку натяжних стель працює  більше 12 років.  Ми - єдиний офіційний представник в Україні від компанії DPS-груп, яка є всесвітньовідомим виробником натяжних стель вже протягом 20 років. Також з європейських виробників ТОВ »ДПС Захід» постачає стелі Newmat виробництва Франції. Натяжні стелі цих брендів доставляються замовнику в фірмових упаковках та захищені голографічними логотипами, вони абсолютно нетоксичні і піддаються 100% переробці. Вітчизняні постачальники представлені лінійкою Mirror, Labell, Dream, Asta manufacture.

Як ми уже говорили раніше, продукція всіх виробників, яку ми пропонуємо, пройшла необхідні перевірки на відповідність санітарним, екологічним та пожежним нормам країни, що видала відповідний сертифікат.

Різниця в тому, що в Європі стандарти тестувань щодо якості значно суворіші і дзеркальність та насиченість кольору плівки більш активно виражена.  Різниця у складниках, їх якості та кількості також значним чином впливає на декоративні характеристики стелі. Тому вирішувати вам – якому сертифікату та якому виробнику Ви довірятимете більше.

Якщо, приміром, ваше завдання – візуальний ефект збільшення приміщення, створення ефекту неосяжного простору чи бажання милуватись глибиною світла та кольору у дзеркальних відображеннях, тоді краще вибрати стелю DPS або Newmat.