Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн – це розробка та впровадження заходів щодо перетворення та оформлення земельної ділянки. Існує безліч рішень облаштування території земельної ділянки. Це і зведення альпійських гірок, і оформлення газонів і клумб, організація освітлення та поливу, включення малих архітектурних форм (скульптур, альтанок, містків, гойдалок), штучних водоймищ та багато іншого. Від того, наскільки професійно розроблений та впроваджений проект ландшафтного дизайну, залежить, чи буде на ділянці затишно й комфортно.

На сучасному етапі виділяють різні стилі ландшафтного дизайну: регулярний, сільський, пейзажний, природний, японський, китайський, змішаний. Втілення того чи іншого дизайнерського рішення залежить не тільки від платоспроможності клієнта, а й від характеристик його ділянки. 

Від чого ж залежить вартість роботи професійного дизайнера ландшафту? Від розміру території, ступеня оригінальності проекту, характеристик та якості матеріалів, що використовуються в роботі, тимчасових витрат дизайнера на реалізацію проекту.

Ми готові надати вам широкий спектр послуг, в галузі ландшафтних робіт: ландшафтний дизайн та озеленення присадибних територій, створення газонів, створення водоспадів та водойм, прокладка доріжок, створення альпінаріїв. 

Пам’ятайте, що гарна озеленена ділянка перед будинком чи офісом – це ваша візитна картка.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ