Реконструкція приміщень

Багато власників будинків мріють про  удосконалення своїх помешкань. Хтось хоче добудувати балкон, хтось бажає отримати окремий вхід, ще хтось замислився над збільшенням площі будинку. Але на зміну мріям завжди приходять цілком прагматичні думки: з чого почати реконструкцію, як зробити  перепланування. Дозвільні документи....які, як і де їх оформляти, в  якому порядку здійснювати майбутні роботи?

Насамперед  потрібно розібратись, який тип майбутніх змін: перепланування чи реконструкція.  Тут допоможуть Закон про містобудівну діяльність, Житловий кодекс України і Державні будівельні норми, які визначають склад, порядок узгодження і затвердження проектної документації.

Згідно з цими  нормами реконструкція прирівнюється до нового будівництва. Під реконструкцією розуміють:

-зміну зовнішніх меж (площі, розмірів, геометричних параметрів)  об’єкта;

-зміну конструкцій (капітальних , несучих, значущих).

Для реалізації зазначених робіт знадобиться повний пакет дозвільної документації, а після реконструкції об’єкт потрібно буде ввести в експлуатацію.

Якщо ви зважились на таку справу, як реконструкція (перепланування), то в агенції «ДПС Захід» вам нададуть всі необхідні для цього консультації, допоможуть в розробці архітектурно-планувального завдання, а в подальшому допоможуть здійснити саму реконструкцію, взявши на себе обов’язки по складанню кошторису, закупівлю матеріалів і беспосередньо виконання самих ремонтно-будівельних робіт.

Хочемо зазначити, що  найбільше запитань, все-таки,  з’являється на етапі підготовки до початку складання проектної документації і отримання дозвільної документації. Найбільше вони стосуються  порядку дій для  початку проведення робіт з реконструкції. Розуміючи всі хвилювання перед початком такої справи, спробуємо трохи нижче надати інформацію, яка може бути корисна для тих наших клієнтів, яких цікавить реконструкція приміщення. 

А для тих клієнтів, які вже пройшли всі етапи планування і готові перейти до практичних дій,   додаємо прайс-лист на виконання ремонтно-будівельних робіт.

Агенція «ДПС Захід» виконує внутрішні, зовнішні та декоративні ремонтно-будівельні роботи високого рівня складності і гарантує відмінний кінцевий результат. Ми однаково відповідально ставимось до всіх видів робіт, незалежно від об’єму чи виду, будь то косметичний ремонт чи капітальний ремонт «під ключ». Завдяки нашому професійному рівню  клієнти нам довіряють, цінують і рекомендують своїм знайомим. Оптимальність та комфорт для клієнта - основне правило нашої роботи. Адже людина довіряє нам свою оселю і наша задача зробити її сучасною, функціональною та затишною відповідно до побажань замовника.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ