Бренди

DPS Group є одним з провідних і найбільш популярних виробників натяжних стель по всьому світу. За 15-річний період компанія стала синонімом високої якості. DPS була удостоєна багатьох престижних нагород за роботу і проекти. Нагороджена «Продукт року» у багатьох країнах, де є представництва.

Завдяки унікальним параметрам мембрани DPS став ідеальним рішенням для архітекторів і дизайнерів. Більше того, всі стелі DPS стрейч робляться за найвищими європейськими та міжнародними стандартами, на 100% підлягає вторинній переробці. Завдяки низькій вазі, яка не навантажує всю конструкцію, чисто і швидко встановлюється і має довгий термін служби. Ці особливості є ключем до нашого успіху і постійною присутністю в більш ніж 70 країнах на всіх шести континентах.

 

 
 

NewMat

З 1986 року, Newmat Stretch Ceiling Systems надали найбільш творчих і технічно передових рішень конструкції стель в сферах: архітектурних, дизайнерських, акустичних, і освітлюваьних систем на ринку.

Винайдені більше трьох десятиліть тому в Швеції, в якості засобу для пошкоджених штукатурених стель, ПВХ стрейч стелі стали ідеальним рішенням для даної ситуації. Тим не менш, протягом багатьох років, їх численні технічні та естетичні переваги зробили їх продуктом вибору для необмеженого застосування.

Сьогодні, Newmat USA Ltd. і її мережа, стали лідерами у своїй галузі.

 

 

Натяжні стелі виробництва MIRROR виділяються серед інших оптимальним балансом доступної ціни і високої якості, а так само широким вибором різних фактур плівок: глянцеві, матові, сатинові, напівпрозорі (світлопропускання 50%), металік, перламутрові. Ми надаємо найширший вибір по виробниках плівок для натяжних стель, серед яких такі відомі та визнані лідери, як Renolit (Франція), Lackfolie (Німеччина), Clipso (Франція). У нас так само ви знайдете величезний вибір плівок для стель китайського виробництва, який завдяки високій якості своєї продукції (не гірше європейських виробників, а за деякими параметрами навіть краще), а так само завдяки широкоформатному вироблених плівок для натяжних стель, в останні роки стрімко завойовує український ринок. Китайські виробники єдині на ринку, хто виробляє плівки шириною до 5 метрів, тоді як ширини плівок європейського виробництва обмежуються 1,8 метра для глянсових і 2 метри для сатинових і матових.

Глянцева натяжна стеля.
Глянцеві, або як їх ще називають, лакові плівки різняться по країні виробнику - Франція, Німеччина і Китай. Французька ПВХ-плівка Renolit - це матеріал найвищий за якістю з коефіцієнтом відображення 95-98% (більш темні кольори дають найкраще відображення), це майже дзеркало. У нашому каталозі пропонованих товарів ця плівка німецького виробництва Lackfolie, позначена у нас як LAQUES SAPHIR- це плівка з коефіцієнтом відображення 86-92%. Перевагою цього матеріалу є його дешевизна у порівнянні з французької плівкою при практично невловимою для людського ока різниці в дзеркальності. Ця плівка випускається в ширинах 1,3 метра і 1,5 метрів. Так само важливим фактором на користь виготовлення натяжної стелі з цієї плівки є самий багатий вибір кольорів і відтінків.
Слід так само розглянути варіанти із плівок китайського виробництва. Самим головним достоїнством цих плівок є їх широкоформатність. Ширина плівок досягає 5 метрів, що дозволяє монтувати натяжні стелі в приміщеннях з розмірами до 5,4 метра цільним полотном без швів. Кольорова гамма плівок китайського виробництва в точності повторює палітру LAQUES SAPHIR, так що вибір кольорів величезний. Якщо ж ви хочете заощадити, то китайські плівки шириною 1,3 метра просто безальтернативні. Не варто зневажливо відмітати цей варіант через упередження. Компанія MIRROR вже четвертий рік користується продукцією перевіреного китайського постачальника. Його продукція вже неодноразово успішно проходила санітарно-гігієнічні перевірки та по всім екологічним параметрам показала себе не гірше плівок європейського виробництва. Єдиним недоліком китайських плівок є те, що у них дзеркальність становить 70-75%, правда навіть більшість професіоналів не можуть їх розрізнити, наприклад від німецької, поки не покладеш два шматки плівки поруч.
 
Матова натяжна стеля.
Матові плівки для стель також різняться країною виробником. Французькі ПВХ плівки є шириною 2 м. І випускаються в двох текстурах - MAT LAMBRE і SATIN. SATIN - це гладка плівка з ледь вловимим блиском, MAT LAMBRE - має легку шорсткість і візуально дуже схожа на фарбовану обштукатурену поверхню.
Всі матові і сатинові плівки є в широкому форматі (до 5 метрів) китайського виробництва з точним повторенням кольорів.
Німецька плівка (MAT MALACHITE) випускається шириною 1,3 м і коштує на 30% дешевше. Якщо порівнювати ціну квадратного метра натяжної стелі з німецької або китайської матової плівки з будь-яким іншим видом обробки стелі, то з урахуванням вартості матеріалів та робіт, такий вибір просто поза конкуренцією.
Тільки компанія MIRROR надасть вам найрізноманітніший вибір матових плівок для натяжних стель в Україні.
 
Напівпрозора натяжна стеля. Використання напівпрозорих плівок для натяжних стель дозволяє створювати 
різні світлові ефекти на стелі, використовуючи освітлювальні прилади заховані за натяжною стелею. Напівпрозора плівка пропускає 50% світла. Напівпрозорі плівки доступні в білому і світло-бежевому кольорах.
 
Фотодрук на плівці і тканині.
Для фотодруку картинки на плівці принтер комплектується головкою, яка забезпечують високу швидкість і якість друку. В результаті отримуємо відмінну якість зображень в поєднанні з високою швидкістю широкоформатного друку. Відбитки, отримані на принтерах, мають велику стійкість до агресивних умов експлуатації, що забезпечується застосуванням якісних чорнил.
 
Адресується дозвіл до 1200 dpi
Ширина друку 3,2 м