Натяжні стелі

Натяжні стелі з’явились на ринку України більше десяти років тому і з кожним роком попит на цей продукт зростає. Натяжні стелі вже зайняли свою нішу, як практичний будівельно-ремонтний матеріал, тобто перетворились у базову деталь «одягу» квартири. Допомагає цьому і розвиток ринку, який пропонує різноманітні варіанти стелі та плівку різних виробників.

Найбільш проблематичним у виборі натяжної стелі є вибір фірми, яка справді зможе гарантувати вам всі унікальні характеристики цього чудового продукту. Оскільки популярність натяжної стелі дуже висока, на ринку з’явилось багато дешевих пропозицій, які, на жаль, часто являються низькоякісними та ненадійними російськими чи китайськими підробками відомих європейських марок. Наша компанія ТзОВ «ДПС Захід» працює тільки з європейськими та українськими постачальниками стель, які пройшли необхідні перевірки на відповідність санітарним, екологічним, гігієнічним та пожежним нормам країни, що видала відповідний сертифікат. Нам важлива наша репутація та рекомендації наших замовників.

ТзОВ «ДПС Захід" на ринку натяжних стель працює більше 10 років. Ми - єдиний офіційний представник в Україні компанії DPS-груп, яка є всесвітньовідомим виробником натяжних стель протягом 20 років. Також з європейських виробників ТзОВ "ДПС Захід» постачає стелі Newmat виробництва Франції. Натяжні стелі цих брендів доставляються замовнику в фірмових упаковках та захищені голографічними логотипами, вони абсолютно нетоксичні і піддаються 100% переробці. Вітчизняні постачальники представлені лінійкою Mirror, Labell, Dream.

При виборі натяжної стелі важливо зрозуміти яке завдання ви ставите перед собою і яку складову вашого комфорту повинен задовільнити ваш вибір. В цьому розділі ми допоможемо вибрати правильну стелю за її характеристиками, підібрати фактуру стелі; пояснимо, чим відрізняються стелі у виробників України та Європи; покажемо величезний спектр дизайнерських вирішень та пропонуємо самим розрахувати приблизну вартість вашої стелі.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ