Відмінності плівок різних виробників

Питання, яке найбільш часто зустрічається – у чому відмінність ціни та якості у різних виробників, адже основною складовою натяжної стелі є ПВХ-плівка. Пояснення полягає в тому, що ця плівка є продуктом високотехнологічного виробництва, «сумішшю» різноманітних елементів, поєднаних таким чином, щоб забезпечити як відмінні декоративні, так і суто практичні якості. Про отруйні та неякісні підробки ми не будемо говорити взагалі, оскільки завдання нашої компанії - тільки якісна продукція.

Продукція всіх виробників, яку ми пропонуємо, пройшла необхідні перевірки на відповідність санітарним, екологічним та пожежним нормам країни, що видала відповідний сертифікат. Різниця між плівками європейських та вітчизняних постачальників в тому, що в Європі стандарти тестувань якості значно суворіші, тому вирішувати вам – якому сертифікату та якому виробнику ви довірятимете більше. Крім того, європейська плівка має більшу насиченість кольору та дзеркальність. Від цих характеристик залежить і ціна плівки.

Різниця у складниках, їх якості та кількості значним чином впливає на декоративні властивості стелі. Якщо, приміром, ваше завдання – візуальний ефект збільшення приміщення, створення ефекту неосяжного простору чи бажання милуватись глибиною світла у дзеркальних відображеннях, тоді краще вибрати стелю DPS або Newmat. 

ТзОВ "ДПС Захід" на ринку натяжних стель працює більше 10 років.  Ми - єдиний офіційний представник в Україні від компанії DPS-груп, яка є всесвітньовідомим виробником натяжних стель вже протягом 20 років. Також, з європейських виробників, ТзОВ "ДПС Захід" постачає стелі Newmat виробництва Франції. Натяжні стелі цих брендів доставляються замовнику в фірмових упаковках та захищені голографічними логотипами, вони абсолютно нетоксичні і піддаються 100% переробці. Вітчизняні постачальники представлені лінійкою Mirror, Labell, Dream, Asta manufacture.