Види та складові дизайн проектів

Багато хто вважає, що дизайн - це тільки красива картинка того, як буде виглядати оселя після ремонту. Але насправді перед ремонтом потрібно зробити ще багато вимірів, розрахунків та креслень. Це заощадить вам кошти на матеріали та дозволить максимально ефективно використати площу приміщення. 

Дизайн-проект, підготовлений і оформлений дизайнерами нашої компанії, складається з технічного розділу, в якому розміщені креслення планів приміщення клієнта та візуального розділу, в якому зображені фото приміщень, запропоновані дизайнером для втілення в життя. Тобто це повний пакет дизайнерської документації приміщення клієнта.

Вартість дизайн проекту становить від 10 дол. за квадратний метр по площі підлоги приміщення. В нашій агенціє існує три види дизайн проекту: «Економ«, "Стандарт", »Повний». Для того, щоб розібратись у відмінностях та вибрати необхідний саме для Вас дизайн проект, заходьте в офіс нашої агенції. Менеджер надасть вам вичерпну інформацію і допоможе визначитись з типом проекту.

Складові технічного розділу дизайн-проекту наступні:

1. Обмірний план

2. План після перепланування (при необхідності)

3. План розташування меблів 

4. План підлоги

5. План стелі

6. Схема освітлення

7. Схема розеток

8. Розгортка стін

9. Схема кухонного обладнання

10. Схема кондиціонерів та вентканалів (при необхідності)

11. Візуалізація в программі “3ds Max” (до 3-х варіантів для всіх приміщень)

12. Специфікація по декоративно-оздоблювальним матеріалам

13. Пропозиція по меблях та освітлювальній арматурі.

Зокрема спочатку потрібно виміряти всі стіни та стелі, запланувати перестінки, двері та арки, виводи електропроводки під розетки та освітлення, розміщення кондиціонерів та вентиляції тощо.

Також потрібно ретельно виміряти стелі та підлогу. Для встановлення натяжних стель ще один замір буде проводитись перед фінішною обробкою стін. План обладнання особливо необхідний для проектування промислових приміщень та закладів громадського спрямування, але і в приватній оселі дуже корисний, Адже можна наперед побачити скільки займе місце для роботи та місце для відпочинку, визначити чи краще купляти готові меблі чи потрібно їх виготовити індивідуально.

План розгортки стін дозволить побачити скільки вільної площі є для розміщення поличок, шафів, аксесуарів та допоможе у ретельному розрахунку кількості матеріалів.

А так буде виглядати приміщення трьохкімнатної квартири з візуалізацією:

Після ретельного планування та якісної роботи майстрів-професіоналів, оселя буде тішити вас затишком та зручністю, як улюблений домашній одяг.