В яких приміщеннях можна ставити натяжні стелі

Завдяки властивостям натяжних стель їх можна використовувати у приміщеннях різноманітного призначення: як житлових так і нежитлових. Універсальність їх застосування зумовлена технічними та естетичними характеристиками.

Натяжні стелі використовуються у приміщеннях різного типу, таких як офіси, кафе, житлові приміщення, басейни, медичні заклади різного типу. Однією з переваг натяжних стель є те, що вони не конденсують вологу, ця властивість дозволяє використовустовувати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю. Тому це ідеальне рішення для ванних кімнат та басейнів. Також натяжні стелі ідеально підходять для кухні, адже вони не бояться високих температур, випаровування води і їх з легкістю можна мити від жирового нальоту.

Для невеликих та невисоких приміщень натяжні стелі є оптимальним рішенням, адже при монтажі опуск складає лише 3 см, а дзеркальна поверхня дозволяє візуально збільшити приміщення.

Маючи антисептичні властивості, натяжні стелі доцільно використовувати у медичних закладах з підвищеними вимогами стерильності, таких як стоматології, приватні клініки, операційні зали, салони краси тощо.

Натяжні стелі відповідають європейським стандартам, що підтверджують сертифікати якості, вони є безпечні для встановлення в дитячих садкахшколах та закладах громадського харчування.