Фактури натяжних стель

Фактури та кольорові палітри натяжних стель задовольнять найвибагливіші смаки, але звичайно краще один раз побачити ніж сім раз почути, у нашому портфоліо ви побачите розмаїття кольорів, фактур та рельєфів. А у продовження наших слів перелік основних фактур, не слід забувати, що найкращий спосіб отримати повну та вичерпну інформацію - звернутись до нашого менеджера.

  • Лакова натяжна стеля - має ідеально гладку поверхню та ступінь дзеркального відображення до 98%.В наш час,користується найбільшою популярністю.Має розкіший вигляд в любих приміщеннях.Глянець має здатність примножувати відображення предметів.Серед інших типів натяжних стель ,лакові стелі мають найбільшу палітру кольорів та відтінків і за рахунок того досконало поєднюються з будь яким сучасним інтер'єром.
  • Матова натяжна стеля - дає гарантію на повну відсутність відблисків і світових розводів.Вони мають вигляд побіленої ,або пофарбованої стелі,чим викликають інтерес прихильників класичних інтер'єрів ,комфортабельної обстановки у внутрішньому просторі приміщення.Переважно матові стелі вибирають ті,хто не хоче вносити значні зміни в інтер'єр,віддаючи перевагу стильній класиці.
  • Сатинова натяжна стеля-по свому зовнішньому вигляду практично нічим не відрізняється від матової. Матеріал цілком гладкий з легким блиском, має ступінь віддзеркалення до 68%.
  • Напівпрозора натяжна стеля - ідеально гладкий напівпрозорий матеріал білого або світлобежевого кольору, який використовується для створення світлових панелей, завдяки захованим всередину лампам денного світла.Відповідає всім характеристикам натяжних стель,однак дедалі стає улюбленим матеріалом дизайнерів так ,як дає великі можливості при створенні світлових та силуетних ефектів.
  • Натяжна стеля металік -виробники  натяжних стель не перестаючи відгукуватись на потреби будь якого кліента,розробили лінійку полотнищ ,які нагадують  своєю структурою метал.Ідеально гладкий матеріал з лаковим покриттям, що має металевий відблиск, дуже ефектно виглядає, коли світло направлене безпосередньо на стелю.

Існує можливість нанесення фотодруку на поверхню плівки, також є плівки з готовим нанесенням деяких малюнків, таких як вода, хмаринки, мармурова структура і багато іншого....