Переваги та недоліки натяжних стель

Коротко перерахуємо практичні характеристики натяжних стель, які дозволяють використовувати їх практично усюди: в кухні, дитячій, офісі, басейні, ресторані, торговому центрі та інших приміщеннях. Натяжна стеля легка, швидко монтується, міцна, ідеально рівна, не змінює свою форму, не електризується і не осипається, стійка до парів води та може захистити квартиру від затоплення сусідів. Для басейнів, саун, аквапарків та спа-салонів така стеля взагалі незамінна – матеріал стійкий до дії вологи та хлору, а в парних - до гарячої пари. Додатковою перевагою є відмінні акустичні властивості, розсіювання шуму, який часто зустрічається в басейнах. Полотно стелі настільки міцне, що витримує до 100л води на один квадратний метр площі. 

Натяжні стелі ідеально підходять для оновлення та прикрашення оселі. Але технологія натяжної стелі не тільки виконує свою найпростішу функцію, а надає значно більше  – можливості дивовижного досвіду творення нових просторів.

Невелике приміщення можна візуально збільшити за допомогою дзеркальних поверхонь і створити цим самим неймовірну ілюзію неосяжного простору. Використання натяжної стелі може миттєво змінити інтер’єр за рахунок простоти передачі будь-якої форми, практично безкінечного переліку: сферичні, овальні, вигнуті, ламані, багаторівневі, різнокольорові, з фантастичною грою світла. Створюючи «мозаїку» чи використовуючи контрастні кольори можна досягти унікального ефекту. Окрім того можна надрукувати особисто вибране чи створене зображення та милуватись індивідуальним інтер’єром, який буде тільки у вас і більше ні в кого. Натяжні стелі є прекрасним матеріалом для оновлення та прикраси інтер’єру у будь-яких громадських приміщеннях.

Часто говорять, що натяжні стелі значно дорожчі чим гіпсокартонні. Якщо ви порахуєте вартість роботи та вартість  всіх матеріалів при монтуванні гіпсокартонної стелі (плити, профілі, дюбеля, шпаклівка, ґрунтовка, фарба) та порівняєте з матовою натяжною стелею, яка до того ж не жовтіє, не розтріскується та монтується за один день і не потребує прибирання після монтажу, то ви будете приємно здивовані – матова натяжна стеля  коштує дешевше і вигляд у неї з часом не буде змінюватись. А дзеркальним та сатиновим стелям взагалі немає аналогів серед оздоблювальних матеріалів, як за дизайнерськими якостями, так і за можливостями застосування.

Недоліків у натяжних стель практично немає. Єдине, на що слід зважати та уникати – це пошкодження від гострих предметів. А ще лампи розжарювання в світильниках, що повернуті до плівки, повинні бути потужністю не більше 65 Ват.