Експлуатація натяжної стелі

Безперечно кожного господаря цікавить питання обслуговування та можливість ремонту натяжної стелі, але незважаючи на сформовані стереотипи, все насправді просто. Натяжні стелі мають значно більше переваг в даних аспектах, в порівнянні з іншими типами стель, підвісних, гіпсокартонних тощо.

Завдяки еластичності плівки можна не боятися затоплення та різких ударів, наприклад корком від шампанського, але слід остерігатися гострих предметів, які можуть пошкодити стелю.

При пожежі плівка не горить, а лише плавиться, що вберігає від швидкого займання приміщення.

Гарпунний спосіб кріплення дає можливість надійно закріпити стелю, що забезпечує її від провисання з плином часу та дає можливість декілька разів монтувати та демонтувати стелю у випадку затоплення, падіння проводів, штукатурки чи інших елементів несучої конструкції на поверхню стелі. Міцність конструкції на відрив профілю складає 10 кг/м.п., а у випадку затоплення 1 кв.м. натяжної стелі витримує навантаження до 100 л. води (або 60 кг.). Профіль, на який безпосередньо монтується натяжна стеля , має висоту лише 3 см., що дає можливість максимально зберегти простір у низьких приміщеннях та напівпідвальних офісах, при вазі 0,33 кг/м.п.

Завдяки властивостям натяжних стель їх можна використовувати у прирміщеннях різноманітного призначення, як житлових так і нежитлових. Універсальність їх застосування зумовлена технічними та естетичними характеристиками.

Натяжні стелі використовуються у приміщеннях різного типу, таких як офісикафежитлові приміщеннябасейнимедичні заклади різного типу. Однією з переваг натяжних стель є те, що вони не конденсують вологу, ця властивість дозволяє використовустовувати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю. Тому це ідеальне рішення для ванних кімнат та басейнів. Також натяжні стелі ідеально підходять для кухні, адже вони не бояться високих температур, випаровування води і їх з легкістю можна мити від жирового нальоту.

Маючи антисептичні властивості, натяжні стелі доцільно використовувати у медичних закладах з підвищеними вимогами стерильності, таких як стоматологіїприватні клінікиопераційні залисалони краси тощо.

Натяжні стелі відповідають європейським стандартам, що підтверджують сертифікати якості, вони є безпечні для встановлення в дитячих садкахшколах та закладах громадського харчування.