Стеля

Стелю можна виконати різними способами: побілити, виготовити з гіпсокартону, змонтувати натяжну стелю.

Для більшої наглядності порівняння різних технологій ремонту стелі, ми підготували для вас таблицю. Зважте на те, що стелі порівнюються із 100% дотриманням технологій встановлення (підготовка поверхні, час встановлення тощо).

Позиція

Натяжна стеля

Побілена стеля

Підвісна стеля

Попередня підготовка приміщення

не потребує підготовки

потребує підготовки

потребує підготовки

Попередня підготовка основної стелі

не потребує підготовки

потребує підготовки

не потребує підготовки

Довговічність

необмежена

1 рік

5 років

Шумоізоляція

середня

відсутня

висока

Додатковий догляд на майбутнє

не потрібний

потрібний

потрібний

Можливість захисту від протікань

1 кв.м. витримує до 100 л. води

відсутня

відсутня

Протипожежні властивості

не підтримує горіння

не підтримує горіння

підтримує горіння

Вологостійкість

не конденсує вологу

відсутня

конденсує вологу

Можливість вологого прибирання

можлива

відсутня

відсутня

Експлуатаційні властивості

первозданний вигляд на протязі усього часу

можлива поява тріщин та відшарування штукатурки

можлива поява тріщин

Конструктивність

різноманіття форм

тільки плоска поверхня

тільки плоска поверхня

Мінімальна відстань від основної стелі

3 см

-

10-15 см

Очевидні незручності при монтажі

без незручностей

пил, бруд, будівельне сміття, винесення меблів

пил, бруд, будівельне сміття, винесення меблів

Гарантія

12 років

немає

1 рік

Терміни встановлення

1 день

1-2 дні

10 днів

 

Часто говорять, що натяжні стелі значно дорожчі чим гіпсокартонні. Якщо ви порахуєте вартість роботи та вартість всіх матеріалів при монтуванні гіпсокартонної стелі (плити, профілі, дюбеля, шпаклівка, ґрунтовка, фарба) та порівняєте з матовою натяжною стелею, яка з часом не жовтіє, не розтріскується і монтується за один день (а також не потребує прибирання після монтажу), то ви будете приємно здивовані – матова натяжна стеля коштує дешевше і вигляд у неї з часом не змінюється. А дзеркальним та сатиновим стелям взагалі немає аналогів серед оздоблювальних матеріалів, як за дизайнерськими якостями, так і за можливостями застосування.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ

Безперечно кожного господаря цікавить питання обслуговування та можливість ремонту натяжної стелі, але незважаючи на сформовані стереотипи, все насправді просто. Натяжні стелі мають значно більше переваг в даних аспектах, в порівнянні з іншими типами стель, підвісних, гіпсокартонних тощо.

  • Завдяки еластичності плівки можна не боятися затоплення та різких ударів, наприклад корком від шампанського, але слід остерігатися гострих предметів, які можуть пошкодити стелю.
  • При пожежі плівка не горить, а лише плавиться, що вберігає від швидкого займання приміщення.
  • Гарпунний спосіб кріплення дає можливість надійно закріпити стелю, що забезпечує її від провисання з плином часу та дає можливість декілька разів монтувати та демонтувати стелю у випадку затоплення, падіння проводів, штукатурки чи інших елементів несучої конструкції на поверхню стелі.
  • Міцність конструкції на відрив профілю складає 10 кг/м.п., а у випадку затоплення 1 кв.м. натяжної стелі витримує навантаження до 100 л. води (або 60 кг.).
  • Профіль, на який безпосередньо монтується натяжна стеля , має висоту лише 3 см., що дає можливість максимально зберегти простір у низьких приміщеннях та напівпідвальних офісах, при вазі 0,33 кг/м.п.
  • Завдяки властивостям натяжних стель їх можна використовувати у прирміщеннях різноманітного призначення, як житлових так і нежитлових. Універсальність їх застосування зумовлена технічними та естетичними характеристиками.
  • Натяжні стелі використовуються у приміщеннях різного типу, таких як офіси, кафе, житлові приміщення, басейни, медичні заклади різного типу. Однією з переваг натяжних стель є те, що вони не конденсують вологу, ця властивість дозволяє використовустовувати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю. Тому це ідеальне рішення для ванних кімнат та басейнів. Також натяжні стелі ідеально підходять для кухні, адже вони не бояться високих температур, випаровування води і їх з легкістю можна мити від жирового нальоту.
  • Маючи антисептичні властивості, натяжні стелі доцільно використовувати у медичних закладах з підвищеними вимогами стерильності, таких як стоматології, приватні клініки, операційні зали, салони краси тощо.
  • Натяжні стелі відповідають європейським стандартам, що підтверджують сертифікати якості, вони є безпечні для встановлення в дитячих садках, школах та закладах громадського харчування.