Фабрика NewMat

NewMat S.A.S. - Французька компанія, що спеціалізується на виробництві натяжних стель. Існує на ринку 24 роки. На сьогоднішній день компанія створила міжнародну мережу збуту своєї продукції. Торгова марка NEWMAT представлена в країнах Європейського Союзу, в Північній і Південній Америці, в Азії, Близькому і Середньому Сході, в Африці та Австралії. Компанія NewMat пропонує своїм клієнтам різні серії натяжних стель.

Виробництво високоякісних натяжних стель і турбота про екологію є пріоритетними для французької компанії Newmat SAS. Питання безпеки, дотримання стандартів і контролю є одними з найбільш істотних і безцінних.
 
NEWMAT CLASSIC І DECOR
Класична лінія продукції Newmat представлена в різних кольорах (більше 200 кольорів) і фактурах, а саме матові, сатинові і лакові натяжні стелі; натяжні стелі під замш, мармур або дерево; натяжні стелі «видовий« і »золоте тиснення». Натяжні стелі Newmat дозволяють Вам створювати плоскі стелі або 3D стелі, поєднують в собі естетику, дизайн і якість із сильною концепцією, яка дозволяє висловити свій творчий потенціал ... концепція, яка вже використовується в більш ніж 54 країнах.
 
 
NEWMAT FASHION
FASHION NEWMAT - це натяжні стелі в стилі бароко, в стилі 60-х, «мотиви природи«, »камуфляж», цікаві видові натяжні стелі і фактурні замшеві.
 
NEW ACOUSTIC
Акустичні натяжні стелі OWACOUSTIC - це дрібно перфоровані натяжні стелі, що володіють звукоізоляційним ефектом. Акустична технологія була розроблена Newmat і запатентована на міжнародному рівні, що дає ексклюзивність справжньому продукту.
Натяжні стелі NEWACOUSTIC прекрасно поглинають звук, дозволяють сильно знизити звукове відлуння в квартирі, будинку, офісі, концертному залі; покращують звуковий комфорт і акустику в приміщеннях, де звучить музика, домашніх кінотеатрах, офісах, басейнах і в будь-яких інших приміщеннях.
Newmat регулярно проводить різні акустичні тести; всі випробування проводяться в незалежних лабораторіях, відомих високою якістю робіт. Натяжні стелі NEWACOUSTIC пройшли тестування у Французькій Національній Лабораторії (CSTB) і в Industrial Acoustics Company Aero-Acoustic Laboratories з найкращими результатами NRC (Норма US), коефіцієнт 1, що є найкращим акустичним показником. Натяжні стелі NEWACOUSTIC були випробувані методом вимірювання звукопоглинання в ревербераційній камері, значення aw визначено згідно стандартам NF EN 20354 і NF EN ISO 11654.
 
NEW GRAPHIC
NEWMAT переносить на сучасну основу старовинний метод стельового розпису. Використовуючи технології надточного відтворення (якість фотографії), NEWGRAPHIC дає можливість замовникам створити єдиний у своєму роді художню стелю.
У каталозі NEWGRAPHIC більше 200 зображень. Можливості друку: максимальна ширина зображення - 2 метри, довжина - до 8 метрів.
 
NEW CLIP
Натяжні стіни і стелі New Clip встановлюються без використання тепла. Ширина безшовних натяжних стель і стін може бути 3.2, 4.2 та 5.1 см. Безшовні натяжні стелі Newclip можуть бути прикрашені графікою з  каталогу Newgraphic або за Вашим вибором.
 
MIR.O.DAL
Стельові плити з алюмінієвої арматури у формі труби обтягнуте подвійний плівкою ПВХ - лакової, сатиновою, матовою, прозорою, зі звукоізоляцією і BIOPRUF. Всі аспекти існують в гамі NEWMAT.
Відкрийте для себе нову лінійку друкованих напівпрозорі Mirodal панелей: MIROSKY
 
BATINEWLINE
Натяжні стелі Batinewline - це технічна тканина з перфорованої текстильної поверхнею. Тканина з високими експлуатаційними характеристиками, складається з 100% полімерно-композитних волокон, сплетених і підданих термообробці. Batinewline використовується для установки як на стелі, так і на стіні. На відміну від інших продуктів Newmat, стелі BatiNewline можуть бути встановлені як на відкритому повітрі, так і в закритому приміщенні (ідеальна стійкість до вологості, не вицвітають на сонці і не псуються під впливом погодних умов). Можуть бути використані при оформленні літніх кафе, тентів, відкритих концертних майданчиків.
 
NEW LINE
Перфоровані полотна з різними розмірами перфорації, діаметром 1 мм, 4 мм, 10 мм, і з різним ступенем розподілу на полотні. Стеля можна використовувати як з вбудованим освітленням, так і без нього. Стеля без вбудованих світильників виглядає також оригінально (перфоровані отвори мають «чорний» колір), як і стеля, встановлений під напівпрозорим стелею з вбудованим освітленням. Тоді стеля набуває вигляду освітленій скляної плитки (цей ефект створюється завдяки світлу, падаючому через отвори в перфорованому полотні).
Стеля серії NEWLINE, який об’єднує в собі естетику, оригінальне використання гри світла і багато інших якості, може втілити в собі навіть найсміливіші творчі ідеї та задуми, завдяки чому він вже отримав визнання більш, ніж в 54 країнах світу.
 
NEWLIGHT
Натяжні напівпрозорі стелі дадуть Вам можливість використовувати гру світла. Ви можете встановити напівпрозорий стеля окремо або разом зі стелею NEWLINE (перфорований), розмістивши напівпрозорий над перфорованим. Таким чином, через гру світла Ви створите неповторний інтер’єр Вашого приміщення.
 
BIO PRUF
Стелі NEWMAT BIO-PRUF поєднують в собі медичний ефект і естетичну красу. Вони призначені для лікарень, операційних залів, фармацевтичних і харчових індустрій, лабораторій, індустріальних кухонь, басейнів та інших приміщень, де має бути дотриманий високий рівень гігієни. Антимікробна і антибактеріальна обробка плівки стелі Bio-Pruf, схвалена різними інстанціями, гарантує Вам своє постійне і тривале дію.
Дослідження антибактеріальних і антигрибкових властивостей натяжних стель з Bio-Pruf обробкою були проведені Інститутом Пастера в Ліллі, Франція. В результаті з’ясувалося, що Bio-Pruf процес забезпечує тривалу дію антимікробної і антигрибковой обробки, включеної до складу натяжної стелі, перешкоджаючи тим самим появі та розвитку безлічі грибків і грам-позитивних і грам-негативних бактерій, дозволяє уникнути зараження і знижує ризик інфекцій, створюючи захисну зону. Він надає потужний антимікробну дію, яка активно перешкоджає причин виникнення алергічних реакцій і появи неприємних запахів, викликаних дією мікроорганізмів, а також перешкоджає процесу руйнування матеріалу покриття, дозволяючи йому зберігати свої первинні характеристики на відміну від структури необроблених аналогічних матеріалів, які поступово руйнуються через життєдіяльності різних мікроорганізмів. Стеля, що пройшов обробку за системою Bio-Pruf, досить протерти розведеним дезинфікуючим або антимікробним засобом, щоб його чистота повністю відновилася.
Це новітнє технічне винахід не тільки відповідає всім стандартам безпеки і гігієни, але і являє собою естетичний, міцний і високонадійний матеріал (стелі з такою обробкою відносяться до класу M1 по вогнестійкості). Крім того, ці стелі надають приміщенню з неприємними запахами будь-якого походження приємний аромат і свіжість і не піддаються впливу ззовні, що дозволяє матеріалу залишатися протягом усього терміну служби екологічно нешкідливим і ефективним.