Ремонт та екстремальні умови

Безперечно кожного господаря цікавить питання обслуговування та можливість ремонту натяжної стелі, але не зважаючи на сформовані стереотипи, все насправді просто. Натяжні стелі мають значно більше переваг в даних аспектах, в порівнянні з іншими типами стель, підвісних, гіпсокартонних тощо.

Завдяки еластичності плівки можна не боятися затоплення та різких ударів, наприклад корком від шампанського, але слід остерігатися гострих предметів, які можуть пошкодити стелю.

При пожежі плівка не горить, а лише плавиться, що вберігає від швидкого займання приміщення.

Гарпунний спосіб кріплення дає можливість надійно закріпити стелю, що забезпечує її від провисання з плином часу та дає можливість декілька разів монтувати та демонтувати стелю у випадку затоплення, падіння проводів, штукатурки чи інших елементів несучої конструкції на поверхню стелі.

Міцність конструкції на відрив профілю складає 10 кг/м.п., а у випадку затоплення 1 кв.м. натяжної стелі витримує навантаження до 100 л. води (або 60 кг.).

Профіль, на який безпосередньо монтується натяжна стеля , має висоту лише 3 см., що дає можливість максимально зберегти простір у низьких приміщеннях та напівпідвальних офісах, при вазі 0,33 кг/м.п.

 

Схема монтажу натяжної стелі.