Сфери застосування натяжних стель

Завдяки властивостям натяжних стель їх можна використовувати у прирміщеннях різноманітного призначення, як житлових так і нежитлових. Універсальність їх застосування зумовлена технічними та естетичними характеристиками.

Натяжні стелі використовуються у приміщеннях різного типу, таких як офісикафежитлові приміщеннябасейнимедичні заклади різного типу. Однією з переваг натяжних стель є те, що вони не конденсують вологу, ця властивість дозволяє використовустовувати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю. Тому це ідеальне рішення для ванних кімнат та басейнів. Також натяжні стелі ідеально підходять для кухні, адже вони не бояться високих температур, випаровування води і їх з легкістю можна мити від жирового нальоту.

Для невеликих та невисоких приміщень натяжні стелі є оптимальним рішенням, адже для монтажу необхідно лише 3 см, а дзеркальна поверхня дозволяє візуально збільшити приміщення.

Маючи антисептичні властивості, натяжні стелі доцільно використовувати у медичних закладах з підвищеними вимогами стерильності, таких як стоматологіїприватні клінікиопераційні залисалони краси тощо.

Натяжні стелі відповідають європейським стандартам, що підтверджують сертифікати якості, вони є безпечні для встановлення вдитячих садкахшколах та закладах громадського харчування.