Магія світла та віддзеркалення

Технологія натяжної плівки дає можливості дивовижного досвіду творення нових просторів та миттєвої зміни інтер’єру за рахунок передачі будь-якої форми, практично безкінечного переліку: сфери, овали, вигнуті, ламані, багаторівневі, різнокольорові, з фантастичною грою світла. За допомогою дзеркальних поверхонь можна створити неймовірну ілюзію неосяжного простору. На думку спеціалістів, вдало розміщені дзеркальні поверхні здатні створити ефект  додаткового простору, перетворюючи навіть невелику кімнату у великий зал. Такий ефект, зауважують вони, використовувався ще в XVIII ст. в палацах, особливо у вітальнях і танцювальних залах. 

Розкажемо деякі секрети використання дзеркальних поверхонь у інтер"єрі. Згідно вченню фен-шуй не бажано розміщувати дзеркала одне навпроти одного. Правильно розподілити життєву енергію в приміщенні допоможуть віддзеркалюючі поверхні, розташовані послідовно одна за одною. Кольорові дзеркальні поверхні в інтер’єрі створюють набагато більший ефект розширення простору ніж звичайні.

Якщо потрібно візуально збільшити простір вітальні, розташуйте на одній зі стін на 2/3 від стелі, тоновану дзеркальну поверхню або встановіть натяжну стелю, що перетікає на стіни. Вона буде відображати те, що в кімнаті, створюючи при цьому ілюзію іншого приміщення – з іншим кольором стін, іншою оббивкою меблів та іншими шторами. У вузьких передпокоях велику дзеркальну повехню розміщують справа або зліва від входу. Краще, коли вона буде на всю стіну.  Дзеркальна поверхня  над каміном дуже зручне місце для демонстрації дорогих ефектних «дрібничок». За допомогою  дзеркальності їх можна побачити зі всіх сторін і помилуватися ними, не беручи в руки. Декілька віддзеркалюючих площин, розміщених поряд під кутом одна до одної, здатні створити неочікувані світлові ефекти.

Наприклад, така дзеркальна поверхня створює повну ілюзію безмежного простору


Дзеркальна поверхня, розташована над письмовим столом чи музичним інструментом, як стверджують  фахівці, дозволяє зняти психологічний дискомфорт. Люди, що знаходяться в такому приміщенні, мають можливість, не обертаючись, бачити всіх, хто входить в приміщення. В свою чергу дзеркальність, розташована на кухні, дозволяє збагатити приміщення світлом, енергією, створити гарний настрій господині. Психологи стверджують, що людина, яка знаходиться в спальні, відчуває незначну тривогу, коли не може бачити її вхід. Тому, досвідчені дизайнери рекомендують ставити ліжко в спальні таким чином, щоб можна було бачити вхідні двері хоча б боковим зором. І тут на допомогу може також прийти дзеркальна поверхня, розташована по принципу «я тебе бачу, ти мене ні». А дзеркальна поверхня, розташована на стіні, перпендикулярній вікну, здатна не тільки примножити світло, але й направити його в найвіддаленіші місця кімнати. В цьому випадку теж можна застосувати дзеркальну стелю, що перетікає на стіни. Вона ловить світло з вікна, збільшуючи  тим самим освітленість кімнати.

Стеля жовтого кольору чи теплих тонів забезпечує присутність «сонячного світла» завжди,
навіть якщо за вікном погана погода.


Натяжні плівки є прекрасним матеріалом для оновлення та прикраси інтер’єру у будь-яких приміщеннях: офіси, конференц-зали, стадіони та спортивні зали, школи, музеї, кіно та театри, церкви, готелі, магазини, автосалони, лікарні та медичні кабінети, банки, виставкові стенди. А для басейнів, саун, аквапарків та спа-салонів така стеля взагалі незамінна – матеріал стійкий до дії вологи та хлору, а в парних - до гарячої пари.