LED світильники в приміщенні

Світло виглядає дуже красиво, якщо відображається від стін чи стелі. Таке освітлення – хороший варіант підкреслити «ключові» місця чи архітектурні елементи. Досягаємо цього ефекту за допомогою led підсвітки, схованої за карнизами, гіпсокартонними конструкціями, плінтусами.

Приємна деталь - світлодіоди працюють на низьких напругах і тому споживають дуже мало енергії. Завдяки їхній економностіі можна використовувати менше основного освітлення, направляючи його точково в робочі зони, причому якість загального освітлення залишиться незмінною.

Підсвітка акваріума чи басейна світлодіодними лампами – нова унікальна пропозиція. Можна регулювати яскравість освітлення в залежності від присутності природного світла на протязі дня. Можна встановити нічну підсвітку, яка дозволить створити чарівні підводні картини.  Світлодіодні лампи не виділяють тепло, що дає можливість зберігати температуру акваріума незмінною. Світлодіоди не бояться води і нормально функціонують навіть в умовах підвищеної вологості.

Ванна кімната – важлива частина будь-якого будинку чи квартири. Тут люди мріють, відпочивають, планують справи. Важливо, щоб освітлення забезпечувало комфорт для очей. Тому ми рекомендуємо led-підсвітку або світлову панель на стелі, які ідеально забезпечують цю мету. Дзеркало, раковина, душ – все виглядає по-новому при встановленні світлодіодних стрічок. 

Кухня. Іноді вночі є бажання попити чи, чого гріха таїти, перекусити щось смачненьке. Але як при цьому не розбудити рідних? Не включаючи світло можна забитись об шафу чи стіл…Світлодіодна стрічка допоможе і в цьому випадку. Адже вона є стильним вирішенням для підсвітки ніш та різних поверхонь. Яскравість світла можна регулювати, тому світла буде достатньо, щоб було все видно, але воно не буде відволікати багато уваги і «засліплювати» дизайн вашої кухні.

Спальня – найбільш інтимний простір кожної людини. Тому тут необхідно зробити умови для максимального комфорту. Привабливою, красивою, але не занадто яскравою ваша спальня буде виглядати при освітленні світлодіодними стрічками. Можна створити невимушену, але магічну атмосферу, якщо заховати підсвітку навколо узголів’я ліжка, по краю чи в нішах на стелі. З різноманітними кольорами та можливістю перемикання за допомогою пульта дистанційного управління ви зможете засинати в найбільш приємній для вас атмосфері. Широкий спектр пропонує кольори, які піднімуть вам настрій та зігріють душу.