«Зоряне небо» та кристали SWAROVSKI

Закохані та вчені, астрономи та поети століттями захоплювались безмежним сяянням міліардів зірок. Справжнє зоряне небо, як  яскраве та заворожуюче видовище, сучасні жителі міст можуть спостерігати в горах чи якщо виїхати далеко за місто. Ми пропонуєм створити власне зоряне небо, наприклад, у себе в кімнаті.

Стеля «Зоряне небо», виконана з інноваційних оптоволоконних систем fiber optic, настільки реалістична, що більше ні один із способів оздоблення не може з такою натуральністю відтворити ефект зоряного неба. Оптоволокно «зоряне небо» дозволяє декорувати стелі і створювати унікальний інтер’єр, як для ресторанів та клубів, так і для зали, вітальні, спальні чи дитячої кімнати. Виграшно та казково виглядає вирішення імітації зоряного неба на стелі над басейном, оскільки відображення у воді робить басейн об’ємнішим.

Секрети кристалів Swarovski криються у технології їх виготовлення. Навіть богемські склодуви та знамениті скляні заводи Венеції не змогли перевершити вироби Даніеля Сваровскі. Виявилось, що у всьому світі він один винайшов як досягти надприродної прозорості кришталю. Завдяки унікальній формулі виготовлення кришталю і винайденій Сваровскі технології шліфовки та огранки кристалів, ми маємо насолоду милуватися виробами, які повністю імітують блиск діамантів.

Сучасні системи освітлення від Swarovski — це поєднання краси та функціональності, вишуканого дизайну та іноваційності технологій волоконної оптики та світодіодних компонентів. Варіантів застосування безліч: у вигляді підвісних світильників, «зоряного неба» чи декоративної панелі з кристалами і підсвіткою. Світильники Swarovski створять комфортну атмосферу в інтер’єрах апартаментів класу «люкс», зонах відпочинку першокласних готелів, ресторанів, барів.